../innovaeditor/assets/Color-Mix_1.JPG
COLOR-MIX CONCENTRATE
14.08.17

Компанія «Поліфарб-Україна» розширює асортимент і презентує серію універсальних пігментних паст Color-Mix concentrate ТМ Polifarb:

 

Color-Mix concentrate - універсальна пігментна паста, що являє собою суспензію неорганічних і органічних пігментів, наповнювачів в розчині гліколей і з додаванням спеціальних добавок. Наявність спеціальних добавок дозволяє пігментному складу ідеально розподілятися як у водних системах, так і в продуктах на органічних розчинниках.

Основні переваги продукту:

● Стійкість до вигорання;
● Легкість розподілу в забарвлюваних складах;
● Можливість отримання насичених відтінків;
● Універсальність в застосуванні - тонування водно-дисперсійних інтер'єрних і фасадних фарб, алкідних емалей, лаків, пропитки і лазурі для дерева, а також вапняних складів, затирок та штукатурок;
● Морозостійкість (до - 20 ° С).

 

 

 всё...
Дивитись детальніше
../innovaeditor/assets/akril barrr_300x300.jpg
TM Polifarb ПРЕЗЕНТУВАЛА НОВИЙ ПРОДУКТ ДЕКОРАТИВНУ ШТУКАТУРКУ AKRIL-PLASTER
29.07.16
Компанія «Поліфарб» презентувала новий продукт декоративну штукатурку AKRIL-PLASTER "баранець" і "короїд"
 
 
Дана штукатурка в асортименті ТМ Polifarb відноситься до лінійки високоякісних продуктів «Profi-Line».
Штукатурка Akril-Plaster TM Polifarb - це високо-еластична декоративна акрилова штукатурка, яка готова до застосування, для зовнішніх і внутрішніх робіт.
Акрилова штукатурка призначена для отримання товстошарових, захисно-декоративних покриттів фасадів будівель, а також стін усередині приміщень. Покриття чудово приховує невеликі стабілізаційні тріщини і нерівності, характеризується чудовою міцністю і довговічністю.
Завдяки ідеально підібраній рецептурі, а також високоякісним матеріалам, що використовуються під час виробництва, штукатурка має чіткий, яскраво виражений малюнок - «баранець» або «короїд».
Залежно від напрямку руху терки і обраним вами матеріалом у Вас є можливість отримати такі ефекти:
  •     Поверхня «баранець» - виходить за рахунок того, що в штукатурці містяться зерна наповнювача, в основному, однієї фракції, які надають покриттю вид щільно укладених дрібних камінчиків.
  •     Поверхня «короїд» виходить за рахунок того, що містяться в матеріалі зерна, які містяться в матеріалі наповнювача, діаметром ...

всё...
Дивитись детальніше
../innovaeditor/assets/new 2222_2.PNG
ТМ Polifarb ПОЧАЛА ВИРОБНИЦТВО НОВОГО ПРОДУКТУ "РОЗЧИННИК 3В1"
02.06.16

Компанiя «Полiфарб-Україна» почала виробницство нового продукту  "РОЗЧИННИК 3В1" пiд ТМ "Polifarb"

Даний розчинник в асортименті ТМ Polifarb відноситься до лінійки високоякісних продуктів «Premium-Line».

«Розчинник 3в1» ТМ Polifarb є продуктом нефтеперегонки і являє собою суміш ароматичних вуглеводнів.

«Розчинник 3в1» ТМ Polifarb рекомендований до використання в комплексі з серією продуктів «Захист 3в1» ТМ Polifarb, в тому числі для розбавлення емалей «з молотковим і перламутровим ефектом», зберігаючи максимально красивий «молотковий ефект».

Продукт також підходить для розведення наступних видів емалей:
• емалей серії «Захист 3в1», в тому числі з «молотковим ефектом»;
• всіх видів поліуретанових емалей;
• алкідно-уретанових емалей;
• алкідних емалей;

Також «Розчинник 3в1» ТМ Polifarb рекомендований для:
• знежирення поверхонь.
• очищення малярних інструментів: пензлів , валиків і т.п.
Для знежирення і очищення необхідно змочити тканину і протерти зону обробки.

Гарантійний термін зберігання - 24 місяці
Випускається у фасовках 0,4 л.
 
Детальнiше про продукт можна подивитись за посиланням http://polifarb.ua/catalog_ua/product/51/
Дивитись детальніше
ТМ Polifarb ПРЕЗЕНТУВАЛА НОВИЙ ПРОДУКТ «УАЙТ СПІРИТ»
02.06.16
Компания «Полифарб-Украина» презентувала новий продукт розчинник "УАЙТ-СПIРИТ" під ТМ "Polifarb"
 
Даний розчинник в асортименті ТМ Polifarb відноситься до лінійки високоякісних продуктів «Profi-Line».

Розчинник «УАЙТ СПІРИТ» TM Polifarb є зневоднений продукт перегонки нафти на основі висококиплячих фракції бензину  і являє собою суміш аліфатичних вуглеводнів бензинового ряду.

Даний розчинник відноситься до розряду високоякісних розчинників, має меншу токсичність у порівнянні з іншими розчинниками і ідеально підходить для розведення лінійки продукції ТМ Polifarb - «ГОСТЕМАЛЬ» і «ЕКОМАЛЬ».

Також продукт ідеально підходить для розбавлення:
• Всіх видів олійних, алкідних, гліфталевих емалей.
• Фенольних емалей і лаків.

Розчинник «УАЙТ СПІРИТ» ТМ Polifarb рекомендований в тому числі для знежирення поверхонь і очищення малярних інструментів: пензлів, валиків і т.п
.
Для знежирення необхідно змочити тканину  і протерти зону обробки.

Гарантійний термін зберігання - 24 місяці.

Випускається у фасовках 0,4л, 0,8л.

Детальніше про продукт можна подивитись за посиланням http://polifarb.ua/catalog_ua/product/52/

Дивитись детальніше
../innovaeditor/assets/Easter greeting card (UA).jpg
КОМПАНІЯ "ПОЛІФАРБ" ВІТАЄ ЗІ СВЯТОМ ВЕЛИКОДНЯ
29.04.16
Поліфарб вітає зі світлим святом Великодня! Миру, щастя та добра!
всё...
Дивитись детальніше
../innovaeditor/assets/novinki/Untitled - 1.jpg
ТМ Polifarb ПРЕЗЕНТУВАЛА НОВУ ЛАТЕКСНУ ІНТЕ'ЄРНУ ФАРБУ EXTRALATEX
20.03.16
Компанія «Поліфарб» презентувала нову латексну інтер'єрну фарбу
 
 
Компанія «Поліфарб» розпочала виробництво інноваційної латексної інтер'єрної фарби EXTRALATEX TM Рolifarb. Нова фарба прекрасно підходить для декоративно-захисного фарбування стін і стель всередині житлових і громадських приміщень. Фарба має хорошу адгезію до багатьох видів підстав, виконаних цементно-вапняних штукатурок, гіпсокартонних плит, цегляних, бетонних основ, деревини, а також шпалер на паперовій і скловолокнистої основі.
EXTRALATEX TM Polifarb - водно-дисперсійна та екологічна. Виготовляється фарба на водній основі, що робить її безпечною і без запаху. Фарба швидко сохне, а тому зручна в застосуванні. В результаті тестування нового продукту, фарба вже отримала багато позитивних відгуків професіоналів щодо якості та технічних характеристик, а також зручності в использовния і застосуванні.
Завдяки своїй рецептурі пофарбована поверхня є стійкою до миття (понад1000 циклів), забезпечує «дихання» стін.
Фарба EXTRALATEX випущена в серії PROFI-LINE TM Polifarb, і має на етикетці спеціальну відмінну смугу, яка інформує покупця про приналежність фарби до даної серії.
 
 
 
Випускається продукт в фасовках 3,5кг, 7кг, 14кг, 20кг.
Детальніше ...

всё...
Дивитись детальніше
../innovaeditor/assets/novinki/ekoline111.jpg
КОМПАНІЯ "ПОЛІФАРБ" ПРЕДСТАВИЛА НОВУ ЛІНІЙКУ ECO-LINE
02.03.16
Компанія "Поліфарб" представила нову лінійку алкідної продукції EKO-LINE.
Тепер перевірена часом якість продукції ТМ Polifarb доступна кожному.
 
 
 
Компанія " Поліфарб " безперервно розвиває і вдосконалює технології виробництва, покращуючи тим самим якісні показники продукції.
Компанія працює над вдосконаленням рецептур продуктів, розширює асортиментний ряд, відповідно до запитів своїх покупців.
Не так давно компанія представила нову лінійку продукції класу Економ серії EKO-LINE. Дана лінійка характеризується відмінною якістю продукції за доступними цінами. У лінійку EKO-LINE увійшли такі продукти: спеціальна алкідна емаль для підлоги ПФ-266 "Екомаль", антикорозійна грунтовка для металу ГФ-021 "Екомаль", алкідний лак для дерева і металу ПФ-170 "Екомаль", а також алкідна емаль для металу і дерева ПФ-115 "Екомаль".
 
Опис продуктів даної серії можна подивитися за посиланням - http://polifarb.ua/catalog/category/novinki/
 
Дивитись детальніше
../innovaeditor/assets/stud.jpg
ПОЛІФАРБ ПРОДОВЖУЄ ВІДКРИВАТИ НОВІ ФІРМОВІ СТУДІЇ
19.11.15
Компанія "Поліфарб" динамічно розвивається і продовжує відкривати фірмові студії ТМ Polifarb, прописуючи свій фірмовий стиль.
 
Головною ідеєю і метою даного проекту є збільшення обсягів продажів, а також підвищення лояльності покупців до ТМ Polifarb.
Студія, оформлена у фірмовому стилі Polifarb, приваблює покупців. Широкий асортимент студії, дозволяє знайти необхідне, в теж час зручна викладка дає можливість покупцеві швидко визначитися з вибором, спрощуючи тим самим сам процес вибору, що робить його обслуговування більш лояльним і якісним.
Практика установки фірмових студій показує, що загальні продажі лакофарбових матеріалів торгової точки зростають на 30-50%, а продажі з 1кв.м торгової площі збільшуються в рази.
Бездоганна якість продукції ТМ Polifarb, красиве оформлення торгового залу, а також фірмовий стиль не залишать покупців байдужими.

      
     

Компанія "Поліфарб" розширює межі і завжди готова до співпраці. Якщо Ви власник торгової точки з продажу будматеріалів і прагнете до більш прогресивного формату роботи свого торгового залу будемо раді бачити Вас в числі наших партнерів у проекті ...

всё...
Дивитись детальніше
../innovaeditor/assets/korichn.jpg
ЕМАЛЬ З МОЛОТКОВИМ ЕФЕКТОМ В НОВОМУ КОЛЬОРІ
16.11.15
Компанія "Поліфарб" вдосконалюється та працює над асортиментом продукції, що випускається. Тепер лінійка поліуретанової емалі "Захист 3в1" з молотковим та перламутровим ефектом доповнено новим кольором
 
Нещодавно компанія "Поліфарб" випустила новий високоякісний продукт - Поліуретанову емаль "Захист 3в1" з молотковим таі перламутровим ефектом під ТМ Polifarb. Новий продукт став унікальним завдяки поєднанню високих технічних властивостей продукту для роботи по металу з неповторним декоративним виглядом. Ряд професіоналів, протестували даний продукт та вже оцінили якість і унікальні властивості даного продукту.
Продукт використовується для фарбування будь-яких металевих конструкцій, володіє високою антикорозійним захистом оцинкованих поверхонь, приховує дрібні дефекти і надає гарний декоративний вигляд.
Лінійка поліуретанової емалі "Захист 3в1" ТМ Polifarb з молотковим та перламутровим ефектом доповнено новим коричнево-шоколадним кольором, який надає пофарбованій поверхні красивий і благородний шоколадний відтінок.
Палітра кольорів поліуретанової емалі "Захист 3в1" з молотковим і перламутровим ефектом тепер включає п'ять кольорів:
чорний, сірий (антрацит), сріблястий, коричневий, коричнево-шоколадний.

 черный  серебристый  антрацит  коричневый  коричнево-шоколадный
 
Продукт випускається у фасовках 0,7кг та 2,2кг
Дивитись детальніше
../innovaeditor/assets/aklidnie/zahist3v13.jpg
TM Polifarb ПРЕДСТАВИЛА НОВИЙ ПРОДУКТ
14.10.15

Компанія "Поліфарб" представила новинку унікальну високоякісну поліуретанову емаль "Захист 3в1" з молотковим і перламутровим ефектом
 
Продукт поліуретанова емаль "Захист 3в1" з молотковим і перламутровим ефектом від ТМ Polifarb це насамперед красиво.
Спеціально розроблена унікальна рецептура дозволяє використовувати продукт як для декоративного, так і для антикорозійного забарвлення металевих виробів.
Поліуретанова емаль не має аналогів на ринку і є практично єдиним на ринку продуктом, використовуваний для надійного та якісного захисту оцинкованих поверхонь.
Емаль ідеально підходить для фарбування для будь-яких видів металоконструкцій, а також для фарбування деревини і бетону.
Унікальний властивістю емалі "Захист 3в1" є можливість її нанесення безпосередньо по іржі.
Продукт поєднує в собі властивості грунтовки, перетворювача іржі, атмосферостійкою антикорозійного емалі і властивості спецемалі для захисту оцинкованих поверхонь, що забезпечує його унікальність.
Емаль "Захист 3в1" з молотковим і перламутровим ефектом створює прекрасний декоративний ефект, створюючи на поверхні металевих поверхонь, так званий, "молотковий ефект" - ефект кування, карбування, удару молотка.
Емаль приховує невеликі дефекти металевих виробів, надаючи неповторний естетичний і декоративний ...

всё...
Дивитись детальніше