ПРО КОМПАНІЮ


ТОВ «Поліфарб Україна» - сучасний завод з виробництва лакофарбових матеріалів в Україні. Головною нашою відмінністю є комплектація заводу високотехнологічним обладнанням, використання новітніх технологій та ліцензійних рецептур, а також сировинних компонентів від передових світових виробників.
 
POLIFARB - ЯКІСТЬ ВИЩА ЗА ЦІНУ
 
 
 
 
НАША ІСТОРІЯ

2002 рік - підписання договору про створення спільного підприємства «Поліфарб Україна» з міжнародним концерном «Sigma Kalon»
2003 рік - відкриття лакофарбового заводу «Поліфарб Україна»
2004 рік - введена система управління якістю ISO 9001
2005 рік - нагородження дипломом «Лідер будівництва та архітектури»
2006 рік - «Гран Прі» краща лакофарбова продукція України
2008 рік - «Поліфарб Україна» вийшла на рівень виробництва і реалізації 12000 тонн
2009 рік - «Поліфарб Україна» - українські акціонери викупили 100% акцій компанії Поліфарб, залишившись при цьому в статусі стратегічного партнера концерну PPG (США)
2009 рік - «Поліфарб Україна» - українські акціонери викупили 100% акцій компанії Поліфарб, залишившись при цьому в статусі стратегічного партнера концерну PPG (США)
2013 рік - «Поліфарб Україна» придбала контрольний пакет акцій ТОВ «Полімер Лак» (продукція ТМ Лакрісіл) - єдиного виробника акрилових клеїв в Україні
2014 год:
  • об'єднання двох компаній «Поліфарб Україна» і «ПолімерЛак» з питань, пов'язаних зі збутом і іншими комерційними питаннями
  • інвестиції в модернізацію обладнання більше 500 тис. євро
  • виведення на ринок нових видів продукції (більше 12 видів)
  • підвищення якості асортименту (близько 50%)
  • установка фірмових студій Поліфарб по всій території України (близько 100 студій)
  • розширення дистриб'юторської мережі й кількості торгових точок, що працюють з Поліфарб більш ніж на 25%
  • як результат - збільшення частки компанії на лакофарбовому ринку України за підсумками 2014 на 20%
Компанія  «Поліфарб Україна» з широкою дилерською мережею, представництвами у всіх регіонах України і співпрацею з країнами СНД, продовжує активно розвиватися, створюючи сучасну історію підприємства. Виробничі потужності складають більш ніж 25000 тон продукції за ліцензійними рецептурами концерну PPG (США).
ТОВ «Поліфарб Україна» виробляє високоякісну продукцію «Економ», «Стандарт» і «Люкс» класів.
 
  
         
На підприємстві діє одна з найкращих лабораторій, обладнана новітніми технологіями (сумарна вартість обладнання становить понад 200 тис. євро). Працівники лабораторії проходять регулярне навчання та стажування в європейських лакофарбових компаніях.
Продукція Поліфарб представлена ​​в більш ніж 5000 торгових точках України.

   
  
ТОВ «Поліфарб Україна» позиціонує себе як лідер ринку ЛФМ України:
  • у виробництві продукції з кращим на ринку співвідношенням «ціна-якість»
  • в маркетинговій підтримці продажів
  • в орієнтованості на розвиток своїх партнерів (дистриб'юторів і торгових точок)
Піклуючись про високий рівень якості вироблених продуктів, наші високопрофесійні фахівці і сучасна акредитована лабораторія забезпечує стабільну якість за рахунок контролю на всіх етапах виробництва, від перевірки сировинних компонентів і до виходу готової продукції. Лабораторія оснащена сучасним дослідницьким обладнанням європейського виробництва: Швейцарії, Німеччини та Голландії, яке дозволяє оцінювати якість продукції за європейськими стандартами.
Будучи сучасною компанією та бажаючи надати споживачам тільки кращі лакофарбові матеріали, науково-дослідний сектор лабораторії постійно розробляє нові рецептурні склади, що дозволяє компанії Поліфарб на постійній основі підвищувати якість продукції, впроваджуючи найпрогресивніші в світі технології і матеріали при виробництві ЛФМ
Система управління якістю ISO 9001, діюча на заводі з 2004 року, є гарантією стабільності, якості та професійного обслуговування наших клієнтів..
Наші фахівці завжди готові підтримати партнерів, дистриб'юторів і роздрібних продавців. ТОВ «Поліфарб Україна» пропонує високоякісну продукцію в комплексі з пакетом послуг: технічний, логістичний та інформаційний сервіс, а також маркетингова підтримка продажів.