Продукція наших компанійМонтажна піна: ConfoamКлеї, герметики, мастики: Lacrysil.ua
Монтажна піна: ConfoamКлеї, герметики, мастики: Lacrysil.ua
ТОВ «Поліфарб Україна»
Якість вища за ціну!

Про компанію

Досвід

Компанія Polifarb працює на ринку з 2002 року. За цей час ми створили потужну дистриб’юторську мережу в 25 містах України. Заслужили довіру і визнання українських і європейських партнерів, клієнтів.

Якість

Головною нашою відмінністю є комплектація заводу високотехнологічним устаткуванням, використанням новітніх технологій і рецептур, а також сировинних компонентів від передових світових виробників. Ми безперервно відстежуємо новинки на ринку сировини і прогрес в області технології покриттів. Наші приорітети:

  • безкомпромісна висока якість нашої продукції;
  • завжди високий рівень сервісу і обслуговування;
  • індивідуальні рішення для кожного.

Асортимент

Сьогодні ТМ Polifarb пропонує широкий вибір сучасних лакофарбових матеріалів для комплексного вирішення багатьох завдань. Це фарби, емалі, блакить, хіміко-будівельні покриття, а також матеріали і технології для теплоізоляції фасадів. Усі вони вирішують завдання різної складності, враховують потреби будівлі і матеріалу, який покривається.

Широка колірна гамма утримує відтінки на будь-якому смаку, а якості покрівельних матеріалів дозволяють нескінченно отримувати усі нові декоративні ефекти на поверхнях.

Наші об’єкти