Шановний покупець!

З радістю повідомляємо Вам про проведену роботу фахівцями компанії ТОВ «Поліфарб Україна»!

Продукт доопрацьований, ціна знижена!
Завдяки інноваційним технологіям та нашим зусиллям, ми змогли зберегти всі особливості професійної силіконової грунтовальної фарби «Silikon-Grunt» і силіконової декоративної штукатурки «Silikon Plaster» (короїд і баранець), при цьому знизивши ціну!

Особливості «Silikon-Grunt»:
• утворює оптимальну шероховатість на загрунтованій поверхні;
• збільшує міжшарову адгезію штукатурки Silikon-Plaster з мінеральною основою;
• знижує осипання штукатурки при нанесенні та зменшую розхід штукатурки.

Silikon-Grunt ТМ Polifarb – це високоякісна силіконова грунтувальна фарба, призначена для грунтування фасадів будівель та стін всередині приміщень, виконаних із різноманітних мінеральних основ, бетону, цементних, цементно-вапняних штукатурок, інших основ, а також перед нанесенням штукатурки “Silikon-Plaster”.

Особливості «Silikon Plaster»:
• довгостроковий захист – 20 років;
• висока паропроникність;
• кращий декоративний захист в системах утеплення з мінеральною ватою;
• ідеальний водовідштовхувальний ефект;
• зручне нанесення.

Силіконова декоративна штукатурка Silikon-Plaster ТМ Polifarb – це високоякісний продукт, що відноситься до лінійки “Premium-Line”, предназначений для отримання фактурних захисно-декоративних покриттів фасадів будівель та стін всередині приміщень. Покриття надійно приховує невеликі стабілізовані тріщини і нерівності, характеризується чудовою міцністю і довговічністю. Штукатурка готова до застосування. Розмір зерна «баранець» – 1,5 мм та «короїд» – 2,0 мм. Матеріал дуже технологічний в роботі, легко наноситься й формується. Тонується за системою «Color System» по каталогу «Akril-Plaster». Кольори розділені на 4 колекції – Квіти Пустелі, Магія Джунглів, Гранд Каньйон і Таємниці Океану. Кожна колекція містить 30 відтінків, відповідність яким можна знайти в міжнародному каталозі NCS.

Дякуємо вам за увагу до ТМ Polifarb.